MARGRATEN - Op zaterdagmiddag 14 november a.s. vindt het jaarlijkse RESCAR-congres plaats in Gemeenschapshuis Oos Heim in Margraten.
Tijdens ons jaarlijks congres voor patiënten, hun partners en mensen die gewoon geïnteresseerd zijn in de medische wetenschap, zullen sprekers vanuit het Maastricht UMC+ en Universiteit ons weer bijpraten over hun baanbrekend onderzoek.
Programma
Het gevarieerde programma biedt een breed scala aan actuele onderwerpen, van verschillen tussen mannen en vrouwen bij hartfalen tot nieuwe technologieën voor het informeren van patiënten. De volgende sprekers verzorgen een presentatie:
- Inleiding door Harry Crijns, Adviesraad Hart en vaat onderzoekfonds Limburg
- Vanessa van Empel, cardioloog, over ‘man/vrouw verschillen bij hartfalen’
- Kas van der Heijden, arts-onderzoeker en winnaar Harry Crijns Research Grant 2025 over ‘Blijven lopen’
- Arpad Lux, cardioloog, over 'coronair lijden door microvasculaire disfunctie'
- dr. Jeroen Hendrikx en Dennis van Helvert over ‘inzet van een robot bij patiënteninformatie (met demonstratie)'
Tijdens het congres is er volop gelegenheid om vragen te stellen aan de sprekers en meer te weten te komen over de ontwikkelingen in de cardiologie.
Praktische informatie en aanmelden
Aanvang is 14.00 uur (ontvangst met koffie en vlaai vanaf 13.30 uur)
Deelname is gratis voor donateurs van RESCAR/Hart en vaat onderzoekfonds Limburg en deelnemers aan het evenement ‘Loop-, Fiets- of Zwem met je dokter’.
Andere geïnteresseerden betalen slechts € 9,50 voor deze interessante middag die om
16.00 uur is afgelopen. Vooraf aanmelden per mail is noodzakelijk: m.kooman@hfl.nl.
Hart en vaat onderzoekfonds Limburg is in 2020 gefuseerd met Stichting Hartsvrienden RESCAR (RESearch CARdiologie). Wij steunen baanbrekend onderzoek op het gebied van cardiologie en hart- en vaatchirurgie in het Maastricht UMC+ en de Limburgse partnerziekenhuizen.

19.3 ℃








































