MAASTRICHT - Op zaterdag 11 en zondag 12 oktober 2025 vindt het Wereldkampioenschap Gravel plaats in onze regio. Het parcours van dit fietsspektakel loopt door Beek, Beekdalen en Maastricht. De finish is op de Groene Loper, ter hoogte van het Koningsplein.
Groene Loper
Houd rekening met diverse verkeersmaatregelen in Maastricht, vooral bij de Groene Loper.
Een deel van de Groene Loper is van 7 tot en met 13 oktober afgesloten voor verkeer. Ook kan hier dan niet geparkeerd worden.
Tijdens de opbouwwerkzaamheden vanaf 9 oktober worden regelmatig gedeeltes van de Groene Loper afgezet.
Het middenpad van de Groene Loper gaat van 10 oktober tot en met 12 oktober vanaf de Kolonel Millerstraat tot aan de rotonde dicht voor alle verkeer.
De President Rooseveltlaan is vanaf 9 oktober deels gesloten vanwege opbouwwerkzaamheden. Een deel van de President Rooseveltlaan is op 11 en 12 oktober dicht voor alle verkeer.
De Meerssenerweg richting Meerssen is op 12 oktober afgesloten.
Omwonenden hebben een brief ontvangen van de organisatie.
Wat is het WK Gravel?
Gravel is een vorm van wielrennen. Wielrenners fietsen over verschillende soorten wegen: asfalt, grindpaden en zandwegen. Het WK Gravel wordt elk jaar georganiseerd door de internationale wielerunie UCI. Fietsers uit de hele wereld doen mee.
Het WK Gravel is in het weekend van 11 en 12 oktober 2025. Op zaterdag is de wedstrijd voor de elite dames, op zondag is de wedstrijd voor de elite mannen. Alle informatie over starttijden, routes en extra activiteiten staat op www.ucigravel2025.com
Bezoekers
Wilt u komen genieten van topsport in Maastricht en kijken naar de spannende wielrenwedstrijden? Kijk voor alle actuele informatie over bereikbaarheid en afsluitingen op www.ucigravel2025.com en www.maastrichtbereikbaar.nl